Zámečnická pohotovost Praha a okolí

Non-stop zámečnická pohotovost

tel.: 731571736

Otevřeme Váš byt i dům, auto nebo trezor

otevírání dveří provádíme od 700kč

Co dělat když jsem ztratil klíč od trezoru

Potřebujete li otevřít trezor, nebo sejf, volejte číslo: 731571736. Objednejte si službu zámečníka, který Vám profesionálně otevře Váš trezor či sejf. Před samotným objednáním je dobré zjistit přibližně od jakého výrobce trezor pochází, a nahlásit zda se jedná o trezor na klíč, elektronický nebo mechanický kód. Popřípadně múžete zaslat fotografii čelní strany trezoru s viditelným vstupem pro klíč, nebo kódovým ovladačem na náš email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Počítejte prosím, že většina trezorů nepůjde otevřít bez navrtání desky, jelikož se jedná o trezor, který by ze své povahy neměl jít lehce otevřít. Technik zámečnické pohotovosti Vám samozřejmě trezor uvede do stavu umožňující jeho další užívání.
Pokud vlastníte trezor s kódovou kombinací, zkuste nejprve projít všechny možné kombinace, které by Vás mohli kdy napadnout při předchozím nastavování kódu trezoru. Nebo si znovu pečlivě prostudujte postup pro zadání kódu (číselné kombinace) trezoru popsaný výrobcem.

Návod na otevření mechanického kombinačního zámku (postup platný pro většinu trezorových zámků prodávaných v ČR)

modelový příklad pro kombinaci 30-10-30

  1. otočte číselným kotoučem 4x do leva tak aby číslo 30 prošlo 3x přes rysku označující zadávané číslo, na počtvrté zastavte číslo 30 přesně na rysce..
  2. otočte číselným kotoučem 3x do prava tak aby číslo 10 prošlo 2x přes rysku označující zadávané číslo, na potřetí zastavte číslo 10 přesně na rysce.
  3. otočte číselným kotoučem 2x do leva tak aby číslo 30 prošlo 1x přes rysku označující zadávané číslo, na podruhé zastavte číslo 30 přesně na rysce.
  4. otočte číselným kotoučem do prava až se kotouč zastaví, zámek je otevřen.

 

 
HostGator is one of the best hosting providers, read our HostGator Review and also take a look to joomla hosting companies.
Autoklíče s čipem

Výroba auto klíčů s
imobilizérem (s čipem)

Naše působiště

Naši zámečníci působí v městských částech

Zámečník Praha 9 ,3 , 4 , 5 , 7 , 8 ,10 , 11 , 12 , 14.

zámečníci Praha 9, zabouchnuté dveře Praha

Otevírání zámků Praha, zabouchnuté klíče

Praha 9 zámečnická pohotovost

otevírání dveří, otevírání zámků, Praha 9

Zámečník Horní počernice, Černý Most, zámečníci Hloubětín, Prosek , Střížkov, Jahodnice, Hostavice, Kyje, Lehovec, vinoř, Zeleneč, zdiby, Jirny, zámečník Měcholupy, Hostivař. Žižkov, zámečníci Vysočany,

Zlomený klíč, zámek, vložka, dveře, pohotovost,

Zámečník , zámečníci, pohotovost Praha9.