Zámečnická pohotovost Praha a okolí

Non-stop zámečnická pohotovost

tel.: 731571736

Otevřeme Váš byt i dům, auto nebo trezor

otevírání dveří provádíme od 700kč

Co dělat když potřebuji vyměnit kování

Jelikož na českém trhu naleznete širokou škálu kování (dveřních štítků), je potřeba se zamyslet nejdříve nad požadavky které budete od svého kování očekávat. Jedním je bezpečnost. Pokud požadujete kování bezpečné, které výrazně ztíží možnost napadení zloději, požadujte kování celokovové nejlépe z kvalitní oceli, s mohutnou ocelovou rozetou úplně zakrývající vložku a tím bránící jakýkoliv přístup k vložce zámku. Většina bezpečnostních kování je dodávána v různých provedeních a barvách, takže si každý vybere dle svého vkusu.
Pokud hodláte měnit nové kování za stávající, nezapomeňte si přesně změřit rozteč, kterou budete potřebovat pro výběr odpovídajícího kování. kování se nejčastěji dodává ve třech rúzných roztečích 72mm, 90mm a 92mm. Rozteč měřte mezi středem kliky a kruhovým středem vložky. Dále je dobré změřit tlouštku dveří na které hodláte kování instalovat.

Pokud si nevíte rady s výměnou kování neváhejte a zavolejte na číslo: 731571736 , a objednejte si službu montáže kování od zámečníka, který Vám odborně kování vymění.

 
HostGator is one of the best hosting providers, read our HostGator Review and also take a look to joomla hosting companies.
Autoklíče s čipem

Výroba auto klíčů s
imobilizérem (s čipem)

Naše působiště

Naši zámečníci působí v městských částech

Zámečník Praha 9 ,3 , 4 , 5 , 7 , 8 ,10 , 11 , 12 , 14.

zámečníci Praha 9, zabouchnuté dveře Praha

Otevírání zámků Praha, zabouchnuté klíče

Praha 9 zámečnická pohotovost

otevírání dveří, otevírání zámků, Praha 9

Zámečník Horní počernice, Černý Most, zámečníci Hloubětín, Prosek , Střížkov, Jahodnice, Hostavice, Kyje, Lehovec, vinoř, Zeleneč, zdiby, Jirny, zámečník Měcholupy, Hostivař. Žižkov, zámečníci Vysočany,

Zlomený klíč, zámek, vložka, dveře, pohotovost,

Zámečník , zámečníci, pohotovost Praha9.