Zámečnická pohotovost Praha a okolí

Non-stop zámečnická pohotovost

tel.: 731571736

Otevřeme Váš byt i dům, auto nebo trezor

otevírání dveří provádíme od 700kč

Co dělat když potřebuji vyměnit vložku v zámku

Přemýšlíte li o výměně vložky zámku u dveří, nejprve si rozmyslete pár věcí.

Bezpečnost - vsoučasné době většina evropských výrobců nabízí pestrou škálu výrobků splňující novodobé požadavky na bezpečnost, jako např. ochrana proti dynamické metodě překonání "bumping", nebo vyhmatání planžetou a samozřejmě odolonost proti odvrtání. Při výběru cilyndrické vložky se proto orientujte podle označení pyramidy bezpečnosti (fab), nebo certifikací třídy bezpečnosti (NBÚ). Obecně lze konstatovat, že všechny výrobky u nás nabízené označené číslem 3 (BT3) a 4 (BT4) pyramidy bezpečnosti, splňují, jednak požadavky zabezpečení většiny pojištoven, tak výše zmiňované požadavky na bezpečnost.

Správné rozměry vložky - zjistit odpovídající rozměr vložky je snadné. Rozměry vložky se měří na každou stranu od středu otvoru pro upevňovací šroub až po hranu kování.
Změřte vzdálenost mezi středem otvoru pro upevňovací šroub cylindrické vložky a vnější hranou kování z vnější strany dveří (podle obrázku B)
Změřte vzdálenost mezi středem otvoru pro upevňovací šroub cylindrické vložky a vnější hranou kování z vnitřní strany dveří (podle obrázku A)

Máte li vybranou vložku dle vašich požadavků a znáte správné rozměry zavolejte na číslo 731571736 , a objednejte si zámečníka, který Vám vložku přiveze a ihned odborně namontuje.

 
HostGator is one of the best hosting providers, read our HostGator Review and also take a look to joomla hosting companies.
Autoklíče s čipem

Výroba auto klíčů s
imobilizérem (s čipem)

Naše působiště

Naši zámečníci působí v městských částech

Zámečník Praha 9 ,3 , 4 , 5 , 7 , 8 ,10 , 11 , 12 , 14.

zámečníci Praha 9, zabouchnuté dveře Praha

Otevírání zámků Praha, zabouchnuté klíče

Praha 9 zámečnická pohotovost

otevírání dveří, otevírání zámků, Praha 9

Zámečník Horní počernice, Černý Most, zámečníci Hloubětín, Prosek , Střížkov, Jahodnice, Hostavice, Kyje, Lehovec, vinoř, Zeleneč, zdiby, Jirny, zámečník Měcholupy, Hostivař. Žižkov, zámečníci Vysočany,

Zlomený klíč, zámek, vložka, dveře, pohotovost,

Zámečník , zámečníci, pohotovost Praha9.