Zámečnická pohotovost Praha a okolí

Non-stop zámečnická pohotovost

tel.: 731571736

Otevřeme Váš byt i dům, auto nebo trezor

otevírání dveří provádíme od 700kč

Co dělat když mám zabouchnuté dveře

Pokud se vám zabouchly dveře od bytu či domu, a nemáte náhradní klíče poruce. Nebo jste si nedopatřením zabouchly klíče v zámku z druhé strany a náhradní klíč nelze proto použít a nemáte zkušenosti a znalosti potřebné pro šetrné otevření dveří. Neváhejte a zavolejte raději na číslo: 731571736 , vyčkejte příjezdu zámečnického technika, který Vám rychle a šetrně otevře Vaše zabouchnuté dveře.
Než se na místo dostaví technik zámečník, zkontrolujte si zda máte u sebe všechny potřebné dokumenty pro ověření Vašich uživatelských práv k danému bytu či nemovitosti, Jako je např. občanský průkaz s adresou trvalého (přechodného) pobytu shodným s místem výkonu práce.
V případě, že nemáte adresu zapsanou v občanském průkazu a jste třeba v podnájmu, můžete svá práva k užívání prokázat i nájemní smlouvou, nebo výpisem z katastru nemovitostí, pokud jste majitelem dané nemovitosti.
Během čekání na zámečníka se raději nepokoušejte dveře otevírat, mohli by jste je buď nenávratně poškodit, nebo výrazně ztížit jejich budoucí otevření, či úplně znemožnit otevření dveří bez poškození, což by samozřejmě následně navýšilo výslednou cenu práce zámečníka.

 
HostGator is one of the best hosting providers, read our HostGator Review and also take a look to joomla hosting companies.
Autoklíče s čipem

Výroba auto klíčů s
imobilizérem (s čipem)

Naše působiště

Naši zámečníci působí v městských částech

Zámečník Praha 9 ,3 , 4 , 5 , 7 , 8 ,10 , 11 , 12 , 14.

zámečníci Praha 9, zabouchnuté dveře Praha

Otevírání zámků Praha, zabouchnuté klíče

Praha 9 zámečnická pohotovost

otevírání dveří, otevírání zámků, Praha 9

Zámečník Horní počernice, Černý Most, zámečníci Hloubětín, Prosek , Střížkov, Jahodnice, Hostavice, Kyje, Lehovec, vinoř, Zeleneč, zdiby, Jirny, zámečník Měcholupy, Hostivař. Žižkov, zámečníci Vysočany,

Zlomený klíč, zámek, vložka, dveře, pohotovost,

Zámečník , zámečníci, pohotovost Praha9.