Zámečnická pohotovost Praha a okolí

Non-stop zámečnická pohotovost

tel.: 731571736

Otevřeme Váš byt i dům, auto nebo trezor

otevírání dveří provádíme od 700kč

Co dělat když jsem ztratil klíče

Pokud jste ztratili klíče od zamčeného bytu, domu, nebo kanceláře, a nemáte přístup k náhradním klíčům, a nemáte znalosti, zkušenosti a nářadí potřebné pro jejich šetrné otevření, volejte raději na číslo: 731571736 , a objednejte si službu technika zámečnické pohotovosti. Náš technik zámečník disponuje potřebnými znalostmi a nářadím, a podle daných okolností zvolí nejšetrnější způsob otevření Vašich dveří.
Dveře se nepokoušejte sami otevírat, pro otevření zamčených dveří je potřeba znalosti funkce zámkových mechanizmů, mohli byste si tak dveře poničit více než je nutné, nebo dokonce znemožnit jejich šetrné otevření.
Pro otevření zamčených dveří, je nutné se vždy prokázat technikovi, že jste osoba oprávněná k užívání daného bytu či nemovitosti. Pro ověření je možné použít tyto doklady: občanský průkaz s vyznačeným trvalým, nebo přechodným místem pobytu, shodným s adresou místa výkonu práce zámečníka. Výpis z katastru nemovitostí pokud jste majitelem nemovitosti, ale nemáte v místě trvalý pobyt. V případě výkonu soudního rozhodnutí,např. vystěhování neplatícího z bytu, je nutné k výpisu z katastru předložit i toto rozhodnutí nabyté právní moci.
V případě jakýchkoliv nejasností ohledně vlastnictví, je nutné sjednání asistence policie ČR.

 
HostGator is one of the best hosting providers, read our HostGator Review and also take a look to joomla hosting companies.
Autoklíče s čipem

Výroba auto klíčů s
imobilizérem (s čipem)

Naše působiště

Naši zámečníci působí v městských částech

Zámečník Praha 9 ,3 , 4 , 5 , 7 , 8 ,10 , 11 , 12 , 14.

zámečníci Praha 9, zabouchnuté dveře Praha

Otevírání zámků Praha, zabouchnuté klíče

Praha 9 zámečnická pohotovost

otevírání dveří, otevírání zámků, Praha 9

Zámečník Horní počernice, Černý Most, zámečníci Hloubětín, Prosek , Střížkov, Jahodnice, Hostavice, Kyje, Lehovec, vinoř, Zeleneč, zdiby, Jirny, zámečník Měcholupy, Hostivař. Žižkov, zámečníci Vysočany,

Zlomený klíč, zámek, vložka, dveře, pohotovost,

Zámečník , zámečníci, pohotovost Praha9.